Харків. Cпеціалізована школа І ступеня № 33

-  1962 рік - новий статус – школа з поглибленим вивченням англійської мови;

-  1982 рік - нова форма вираження – поглиблене вивчення іноземних мов;

-   2011 рік - новий статус школи

- комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа ІІ - ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області"

- комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" ( Наша адреса: м. Харків, вул.Іскринська, 28; тел. 732-47-87 )

- 1958 -1982 - директор школи Павло Андрійович Маслєнніков: Відмінник народної освіти УРСР, Герой Соціалістичної праці, кавалер орденів Червоної Зірки, «Вітчизняної війни», Богдана Хмельницького, бойових медалей, Заслужений учитель України;

- 1982 -2004 – директор школи Алла Павлівна Даниленко: Відмінник освіти України, нагороджена медаллю «За трудовую доблесть», її імя – в книзі «500 выдающихся людей Харькова».

Павло Андрійович Маслєнніков

Алла Павлівна Даниленко